کارگروه استانداري اصفهان با دستور کار مجتمع بزرگ آبشار(پروژه شهيد کشوري) تشکيل شد.
استانداري اصفهان

پیرو دعوتنامه شماره 20/4/60868مورخ 89/4/12 در ساعت 11/30 روز دوشنبه مورخ 89/4/14 جلسه ای به منظور رسیدگی به امور مجتمع بزرگ آبشار در محل دفتر کار معاون محترم امور عمرانی استانداری تشکیل گردید .
درابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت عمران آبشار اسپادانا  با اشاره به این که یک میلیون و دویست هزار متر مربع زیر بنای مسکن در این مجموعه می باشد و تا پایان سال حدود هشت هزار نفر دیگر به تعداد ساکنین افزوده خواهد شد و لذا عنایت ویژه مسئولین در جهت رفع مشکلات آن مورد انتظار است .
در ادامه نماینده اهالی برخی از مشکلات این مجتمع را برشمرد و بر ضرورت رفع مشکلات مزبور و نیز ایجاد خط مترو از میدان قدس تا مجموعه شهید کشوری تأکید نمود .
در ادامه آقای مهندس صمصام شریعت معاون امور عمرانی استانداری با اشاره به بازدید انجام شده به اتفاق استاندار محترم از مجتمع بزرگ آبشار خاطر نشان نمود : این مجموعه از دو بخش مسکونی به وسعت 130 هکتار و بخش خدمات فراشهری به وسعت 170 هکتار تشکیل شده که پیش بینی استقرار حدود 100 هزار نفر جمعیت در این دو بخش طی سالهای آتی متصور است و لذا مقتضی است ضمن پیش بینی زیرساختارهای لازم دستگاه های مختلف در خصوص احداث مراکز آموزشی و فرهنگی با توجه به وجود زمین مورد نیاز از اکنون برنامه ریزی نمایند. در ادامه آقای پاکزاد مشاور محترم استاندار ضمن اشاره به برخی مشکلات موجود مجموعه بر ضرورت توجه مسئولین در رفع مشکلات و نیز حفظ و احیاء فضای سبز مقابل بازارچه تأکید نمود .
در ادامه متناسب با موضوعات مطرح شده مسئولین مربوطه توضیحاتی را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید .
مصوبات :
1-مقرر گردید مشکل تأمین آب و دفع فاضلاب مجموعه از طریق شرکت آب  و فاضلاب شهر اصفهان و با همکاری شرکت عمران آبشار اسپادانا  ظرف دو ماه آینده به طور کامل مرتفع گردد .
2-مقرر گردید فرآیند افزایش کیفیت تصفیه فاضلاب شهر اصفهان از طریق شرکت آب و فاضلاب اصفهان پیگیری گردد .
3-مقرر گردید ارائه خدمات مطلوب اتوبوسرانی به مجموعه ظرف دو هفته آینده از طریق شهرداری منطقه 6 اصفهان پیگیری گردد .
4-مقرر گردید فضاهای خدماتی مورد نیاز مجموعه از طریق شرکت عمران آبشار اسپادانا  ظرف مدت دو هفته آینده در اختیار شهرداری منطقه 6 اصفهان قرار گیرد تا خدمات لازم پیش بینی گردد .
5-مقرر گردید شهرداری منطقه 6 اصفهان ضمن پیش بینی تأمین آب مورد نیاز فضای سبز ، نسبت به حفظ و گسترش فضای سبز مجموعه در محدوده 15/5 هکتاری اقدام نماید .
6-مقرر گردید مشکلات صنفی و صنوف مورد نیاز مجموعه از طریق شرکت عمران آبشار اسپادانا به سازمان بازرگانی استان منعکس و سازمان مزبورظرف دو هفته ضمن هماهنگی و جلب همکاری مجمع امور صنفی و شهرداری منطقه 6 اصفهان نسبت به برخورد با متخلفین به ویژه بنگاه های املاک و پیش بینی گسترش واحدهای صنفی متناسب با نیاز مجموعه اقدام نماید .
7-مقرر گردید از طریق شرکت عمران آبشار اسپادانا ، احداث مسجد مجموعه در اراضی پیش بینی شده با طراحی و معماری اسلامی مورد تأیید معاونت امور عمرانی استانداری تسریع گردد .
8-مقرر گردید مدیر کل محترم تربیت بدنی استان ضمن بازدید از مجموعه ظرف دو هفته آینده متناسب با نیاز ورزشی آن از طریق تخصیص اعتبارات دولتی و همچنین جلب همکاری بخش خصوصی نسبت به پیش بینی و احداث مراکز ورزشی لازم اقدام نمایند.
9-مقرر گردید به منظور پیش بینی تأمین گاز مورد نیاز مجموعه جلسه ای با حضور مسئولین شرکت عمران آبشار اسپادانا ، شرکت گاز و اداره کل راه و ترابری استان در دفتر معاونت محترم امور عمرانی استانداری تشکیل گردد .
10-در خصوص تأمین روشنایی ورودی مجموعه در محور روح الامین مقرر گرید : با توجه به اجرای فونداسیون توسط شهرداری منطقه 6 اصفهان ، شهرداری مزبور و شرکت عمران آبشار اسپادانا  یک هفته آینده هر کدام نسبت به واریز مبلغ 400 میلیون ریال به حساب شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان اقدام و شرکت مزبور ظرف مدت دو ماه نسبت به تأمین انرژی و احداث شبکه 20 کیلو ولت و نصب ترانس و پایه و سایر ملزومات و ایجاد روشنایی محور اقدام نماید . ضمناً حفاری مورد نیاز به عهده شرکت عمران آبشار اسپادانا  می باشد .
11-مقرر گردید شرکت عمران آبشار اسپادانا  طرح های تفصیلی مجموعه را تحویل معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان نماید تا از آن طریق جهت ابلاغ به سازمان مسکن و شهرسازی استان ارسال گردد .
12-مقرر گردید در خصوص واگذاری خطوط تلفن در فازهای 3 ، 4 و 5 مجموعه شرکت عمران آبشار اسپادانا  ضمن بررسی بیشتر ، نسبت به دعوت از مسئولین شرکت مخابرات استان و انجام توافق در خصوص تأمین بخشی از هزینه های اجرای پروژه اقدام نماید .

اسامی حاضرین در جلسه :
1    سید جمال الدین صمصام شریعت    معاون امور عمرانی           
2    سامیر حسین رئیسی    معاون فنی دفتر فنی استانداری           
3    جعفر آقایی    مدیر عامل شرکت عمران آبشار اسپادانا            
4    حسین شیروانی    معاون هماهنگ کننده شرکت عمران آبشار اسپادانا            
5    عبدالمجید سلمانپور    از اعضای هیئت مدیره شهید کشوری           
6    محمد عباسی    معاون هیئت مدیره مجتمع مسکونی بزرگ آبشار           
7    رشید خدابخش    مدیر کل تربیت بدنی استان            
8    عنایت ا... یدالهی     تربیت بدنی اصفهان            
9    مظفر انصاری    رئیس سازمان بازرگانی استان            
10    مرتضی طغیانی    مدیر عامل شرکت گاز           
11    مسعود نریمانی    معاون شهرسازی شهرداری اصفهان            
12    مرتضی دافعیان     معاون اداره کل شهری و شوراهای استانداری           
13    هاشم امینی    مدیر آب و فاضلاب            
14    حسین کشایی    عضو هیئت مدیره مخابرات استان            
15    مهدی حیدری زاده     معاون توسعه و مهندسی شرکت مخابرات استان           
16    بهمن وحیدی    مدیر امور فنی مهندسی شرکت آب و فاضلاب           
17    علی اصغر قول بیگی    شرکت آب و فاضلاب اصفهان            
18    سید اکبر امامی    نایب رئیس مجمع امور صنفی           
19    حمید علاقمندان     مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان           
20    حبیب ا... مظاهری    توزیع برق شهرستان اصفهان            
21    لهون اسدی    مسکن و شهرسازی اصفهان           
22    فضل ا... محلوجی    شهردار منطقه شش            
23    حاج اکبر پاکزاد     مشاور استاندار           
24    مجتبی راعی    کارشناس دفتر فنی استانداری        

۱۳۸۹/۵/۴
نظر شما درباره مطلب بالا

نام و نام خانوادگی... ۱۳۹۰/۴/۱۸
ما كه ديگه ترسيده شديم شما نه راستتون معلومه نه دروغتون.خدا كنه راست گفته باشيد حداقل زمان 3 تا از مقرر گرديداتون راست باشه مجتمع آبشار بهشت ميشه ....
ناصر کراری ۱۳۸۹/۵/۷
وام مهر
با سلام ضمن تشکر از همگی دست اندرکاران پروژه کشوری، با امید به تحقق بخشیدن تمامی موارد صورتجلسه فوق و واگذاری هر چه سریع تر تمامی واحدها. با تشکر
شاهسنایی ۱۳۸۹/۵/۵
تبریک
بابا ایول معلومه یه خبرهایی هست خدا خیرتون بده
اقتصاد دان ۱۳۸۹/۵/۴
حا لا شد
این شد همون چیزی که من گفتم حالا نگاه کنید که چه طو ر مردم اصفهان و شهر های دیگر به طرف این اپارتمان ها هجوم بیاورند .مگر پروژه کشوری چه چیزی از سپا هان شهر کم دارد که انجا را متری 1000000 تومن بدهند اما پروژه کشوری که جز ء منطقه 6 اصفهان است و بنام ابشار سوم میدانند متری 750 هزار تومان باشد.
طراحي و اجرا از نرم افزار سی آر ام و مدیریت مشتریان فرادیس